Tanie podróżowanie
Darmowy HotSpot w Busie - WiFi Szukaj naszego busa!

Przystanki (Rozkład jazdy)

Linia: Sktażysko-Kamienna <=> Katowice
przez Kielce,Zawiercie,Sosnowiec

 ważny do 07.11.2015

LV km PRZYSTANKI LV
08:00 0 o. Skarżysko-Kamienna (Dworzec PKP) p. 16:51
08:02 1 Skarżysko-Kamienna (ul. Piłsudskiego Szkoła) 16:49
08:04 2 Skarżysko-Kamienna (ul. Piłsudskiego Bank) 16:47
08:05 2,6 Skarżysko-Kamienna (ul.Piłsudskiego Cerrefour) 16:46
08:41 37 Kielce (ul. Warszawska rejon skrzyż z ul.Pocieszki) <
08:43 38 Kielce (ul. Warszawska rejon Kościoła Ojców Kapucynów) <
< 39 Kielce (ul. Warszawska rejon skrzyż z ul.1000lecia Państwa Pol) 16:06
< 39,5 p. Kielce (ul. Warszawska rejon skrzyż z ul.IX Wieków) 16:04
08:46 40 p. Kielce (ul. Żelazna 18 DW. Bus) o. 16:03
08:48 40 o. Kielce (ul. Żelazna 18 DW. Bus) p. 16:02
08:51 42 Kielce(ul.Jagiellońska rejon Stacji Krwiodawstwa) I
09:11 59 Tokarnia I
09:24 66 Mnichów I
09:34 73 Jędrzejów(Pl.T.Kościuszki-Rynek) 15:23
09:48 86 Nagłowice(ul.J.P.II/Jędrzejowska-rejon ronda) 15:09
09:57 93 Chlewice (ul.10 stycznia - Kościół) 15:00
10:06 98 Moskorzew (poczta) 14:51
10:16 106 Szczekociny(ul.Śląska) 14:41
10:31 119 Pradła I 14:26
10:38 124 Kroczyce I 14:19
10:46 130 Żerkowice I 14:11
10:56 136 Zawiercie (ul.Paderewskiego-k.cmentarza) 14:01
11:06 143 Poręba(ul.Wojska Polskiego-sezam) 13:51
11:14 151 Siewierz(ul.Bytomska) 13:43
11:34 171 Będzin(ul.Małobądzka k.Stadionu) 13:23
11:40 177 Sosnowiec(ul.3Maja-Dw.PKP) 13:17
11:57 184 p. Katowice(ul.Piotra Skargi-Dw.Autobusowy PKS) o. 13:00

 

Objaśnienia:  
I-autobus się nie zatrzymuje
L-nie kursuje 25-26 grudnia;01stycznia;I i II dzień Świąt Wielkanocnych
V-komunikacja przyśpieszona
p-przyjazd
o-odjazd
<-autobus jedzie inną trasą

Płatności obsługuje PayU