Tanie podróżowanie
Darmowy HotSpot w Busie - WiFi Szukaj naszego busa!

Przystanki (Rozkład jazdy)

                                                                                    komunikacja przyśpieszona

Linia: SKARŻYSKO-KAMIENNA <=> KATOWICE
przez Kielce,Jędrzejów,Szczekociny,Zawiercie

 ważny do 07.11.2015

   d
km PRZYSTANKI      d
08:00 0

o. Skarżysko-Kam(Dworzec PKP St.nr 5) p.

16:42
08:01 0,6 Skarżysko-Kam (ul.Żeromskiego/Sporna) 16:41
08:02      1,4 Skarżysko-Kam(ul.Piłsudskiego Szkoła) 16:40
08:03 2,1 Skarzysko-Kam.(ul.Piłsudskiego Bank)    X
08:04 2,6 Skarżysko-Kam(ul.Piłsudskiego Supermarket) 16:38
    x 32,9 Kielce/Warszawska(os.Na Stoku) 16:07
08:36 33,1 Kielce/Warszawska(os.Sł.Wzgórze)     x
08:38 33,9 Kielce/Warszawska(os.Szydłówek)     x
    x 34,3 Kielce/Warszawska(os.Bocianek) 16:04
08:39 34,6 Kielce/Warszawska(os.Sady)     x
08:40 34,9 Kielce/Warszawska(Politechnika)
    16:02
    x 35,5 Kielce/Al.IX W.Kielc(UM)
16:01
08:42 35,5 Kielce/Al.IX W.Kielc(UW)
    x
    x 36,1 Kielce/Czarnowska(Bus)
15:59
08:45 36,5 p. Kielce(ul.Czarnowska D.A)
    x
08:47 36,5 o. Kielce(ul.Czarnowska D.A)
    x
08:50 38,5 Kielce/Jagiellońska
15:56
09:10 55,5 Tokarnia 15:36
09:17 62,5 Mnichów/7(Kościół) 15:27
09:30 70,5 Jędrzejów/Kielecka 15:18
09:36 74,5 Jędrzejów/11 Listopada(Zalew) 15:11
09:39 77,5 Sudół/78(Remiza)     x
    x 77,5 Sudół/78(Młyn) 15:08
09:43 80,5 Prząsław/78(skrz.Chorzewa)     x
    x 80,5 Prząsław/78(Kaplica) 15:04
09:45 81,5 Cierno-Żabieniec/78 15:02
09:47 83,5 Zdanowice/78 15:00
09:50 85,5 Nagłowice/78(Rondo)
14:57
09:52 86,5 Ślęcin/78 14:55
09:55 89,5 Jaronowice/78
14:52
09:57 90,5 Chlewice/78(Kościół)     x
    x 90,5 Chlewice/78(Park) 14:50
10:02 95,5 Moskorzew/78(UG)
    x
    x 95,5 Moskorzew/78(Trafo) 14:45
10:05 97,5 Goleniowy(ul.Kościuszki) 14:42
10:13 103,5 Szczekociny(ul.M.Konopnnickiej Dw.PKS)
14:34
10:16 105,5 Bonowice 14:31
10:19 107,5 Grabiec 14:28
10:22 109,5 Zawada Pilicka skrz.DK78 14:25
10:28 115,5 Pradła
14:19
10:32 119,5 Kroczyce
14:14
10:51 131,5 Zawiercie/Paderewskiego(Cmentarz)
13:56
11:01 138,5 Poręba/LWP(Polo-Market)
13:46
11:27 163,5

Będzin Stadion/Małobądzka/Piłsudskiego skrz.z DP4719S

13:20
11:37 170,5 Sosnowiec/3 Maja(Dworzec PKP) 13:10
11:47 177,5 p.Katowice(ul.P.Skargi Dw.Autobusowy PKS)o.
13:00

 

Objaśnienia: 

 d-nie kursuje w dniu 1.I,w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, oraz w dniach 25 i 26.XII
o-odjazd, p-przyjazd



Płatności obsługuje PayU